strona  główna 

 

 
 


- promocja w internecie -

Oczywistym jest , że sam fakt posiadania strony w internecie nie wystarczy.Należy jeszcze powiadomić o nim innych. W tym celu przeprowadza się promocje.Agencja marketingowa WJX specjalizuje się w promowaniu witryn i serwisów www.

Dobierając najlepsze narzędzia staramy się, aby dana strona (w zależności od wymagań Klienta) uzyskiwała najlepsze miejsca w wyszukiwarkach , katalogach czy portalach, tak aby możliwie najłatwiej można by na nią trafić.
Jest to możliwe dzięki specjalnie umieszczonym znacznikom META, odpowiadnim układzie słów, tytułów stron itd. Promowane przez nas strony ręcznie opisujemy w najbardziej znaczących miejscach w sieci (np. Wirtualna Polska, Onet, Yahoo ), a także rejestrujemy w ok. 2000 światowych serwisach .
Bardzo ważnym elementem promocji jest odpowiednio dobrana domena – czyli internetowy adres. Najbardziej prestiżowe to : .com, .net .
Całość naszych dokonań można już oglądać po około 20-30 dniach dzięki szczegółowym statystykom informującym o ilości osób , które odwiedziły promowane przez nas miejsce – stronę www.

 

 

        pomoc - online tel. 0601-777-970      e-mail: help@names.pl

 
7 sekretów - oferta names.pl - domeny co&jak - rejestracja domeny - cennik - kontakt - pomoc on-line  -  promocje stron www - wiadomości - linki

Copyright 2000 WJX marketing.
biuro@names.pl