strona  główna 

 

 
 


Porady przydatne przy rejestracji domen

 • Korzystaj tylko z dobrych, sprawdzonych wyszukiwarek domen (niestety zdarzają się takie , które zapamiętują twoje zapytanie o domenę i dzięki temu ktoś inny przed tobą staje się jej właścicielem) . Polecamy także naszą stronę Umieszczony tam formularz do sprawdzania domen nie jest rozbudowany jednak dla rejestracji pojedyńczych domen w zupełności wystarczy. Jest on przede wszystkim bezpieczny !!
   
 • Istnieją na rynku firmy oferujące rejestrację domen, które rejestrują domeny na siebie, a nie na klienta. Klient płaci za rejestrację, ale nie staje się właścicielem domeny. Warto upewnić się, kto będzie właścicielem domeny ! 
 • Nie mów, nie rozpowiadaj , o zamiarze rejestracji domeny (konkurencja nie śpi, a rejestracja domeny do zaledwie chwila)
    
 • Nie zwlekaj z rejestracją domeny (ktoś inny może Cię uprzedzić)
   
 • Pamiętaj, że tanie nie zawsze znaczy dobre . Chcąc zaoszczędzić 50 PLN możesz stracić o wiele więcej . Przed złożeniem zlecenia rejestracji domeny upewnij się ile czasu zajmuje cały proces.

 

 

        pomoc - online tel. 0601-777-970      e-mail: help@names.pl

 
7 sekretów - oferta names.pl - domeny co&jak - rejestracja domeny - cennikkontakt - pomoc on-line  - promocje stron www - wiadomości - linki


Copyright 2000 WJX marketing.
biuro@names.pl